Де можна придбати місцеві органічні продукти?

 

Проживаючи у місцевих зелених садибах чи пансіонатах, Ви можете бути впевнені, що Вас харчуватимуть стравами, приготовленими на основі місцевих продуктів, вирощених на власних городах чи в садах. Грибні страви, трав’яні чаї та ягідні джеми – на сто відсотків зготовані з інгредієнтів, зібраних у тутешніх чистих лісах. Радимо не піддавати сумніву походження складників грибної юшки, адже цим Ви можете мимоволі образити гостинних ґаздів!


Якщо ж ви хочете не лише скуштувати, але й придбати свіжих чи сушених грибів, меду та продуктів бджільництва, свіжого хліба з традиційної пекарні, або ж домашніх неймовірно смачних та корисних молока, вершків чи сиру завітайте на центральний ринок у в місті Долина (вул. Б.Хмельницького).

 

Трав’яні збори, домашні джеми, настоянки, сухофрукти та інші домашні продукти можете придбати в готелі «Гостинний двір» (урочище Шандра, с.Шевченкове, власниця Ніна Мергель, +380977115219), у зеленій садибі «Мізунка» (вул. Центральна, 65, Новий Мізунь, власник Михайло Галів, +380976472810), та у зеленій садибі «Затишок» (вул. Шубинця, 98, Вишків, власник Сергій Андрусяк, +380985265780).

 

Радимо скуштувати страви за рецептами Вигодських прабабусь у гостинному дворі «Колиба» в урочищі Шандра (село Шевченкове) чи у мотелі «Шанс» (вул. Д.Галицького, 36в в смт. Вигода, власник Мураль Василь, +38050 972 5185). Замовте вареники з тертою картоплею, грибну юшку, кулешу – кашу по-вигодськи (на основі поленти з ніжними шкварками), підбиту пшоном тушковану у домашній сметані капусту. Повірте, ви ще не раз захочете відчути смак місцевих страв!

 


В Ільм’янському лісництві (урочище Ільма, координати) розводять райдужну форель. Для цього тут створено умови максимально наближені до умов дикого життя цієї рідкісної риби.

 

Саме з цієї форелі готуються делікатеси від місцевих ресторанів та колиб. Смак риби кардинально відрізняється від смаку тієї форелі, що вирощена у штучних водоймах та продається у більшості супермаркетів України та Європи.