Актуально

Колектив Центру спадщини Вигодської вузькоколійки взяв участь у міжнародній туристичній виставці

Нещодавно в Україні у престижному виставковому центрі столиці відбулась значима і масштабна подія туристичної галузі України - UITT «Україна - Подорожі і Туризм».

 

Участь у виставці взяв і колектив недавньоствореного "Центру спадщини Вигодської вузькоколійки", що знаходиться в мальовничому прикарпатському селищі Вигода.


Значимо було зануритись в атмосферу туристичного ринку, познайомитись і поспілкуватись з представниками кращих туроператорів, відомих туристичних агенцій, пройнятись гордістю, що Україна продовжує становлення  гідного конкурента в туристичній галузі.

 

 

Такий захід як UITT- це хороша можливість почути, поділитись, ознайомитись і зрозуміти підходи втілення розвитку туризму, зокрема екотуризму, в такій частині України як Прикарпаття. Маємо надію і віру в те, що наступного разу на виставці такого рівня будемо уже не споглядати і слухати, а демонструвати.

 

 

Представляємо вперше в Україні: «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки», історія якого започаткована в кінці XIX століття австрійським  підприємцем бароном Леопольдом Поппер фон Подграгі.

 

Отож, читайте, аналізуйте, телефонуйте, звертайтесь! З радістю будемо з вами працювати і ділитись інформацією! Центр Спадщини чекає своїх відвідувачів!

Довідково:
Проект створення Центру спадщини Вигодської вузькоколійки фінансувався Європейським Союзом в рамках Програми прикордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013» в межах виконання проекту «Карпатські вузькоколійки», який втілювався Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Вигодською селищною радою.

Анонси