Маршрут Карпатського трамваю

 

Трамвай вирушає із смт. Вигода двічі на день — об 11.00 і 15.00.
Мандрівка коштує 70 грн.
Діти до семи років перевозяться безкоштовно.


Чуємо паровозний гудок, трамвай подають на посадку. Він складається з дизельної мотодрезини ТУ-6п та двох вагонів і двох кабріолетів кожний по 40 місць. Кожен із вагонів оснащений радіозв’язком, пасажири слухають історію карпатських залізниць від екскурсовода.

Під час поїздки, на зупинках, Ви можете попити природної мінеральної води безпосередньо з бювету. Ця вода за хімічним складом та оздоровчими властивостями відповідає знаменитій воді з джерел «Нафтуся», що у Трускавці (Львівська область, Україна). Скуштуйте карпатський чай, медовуху та канапки, придбайте сувеніри. А влітку Вас запросять на ситний обід шашликами та грибною юшкою і обов’язково з місцевими міцними напоями – хвоїнкою та медовухою.

Кінцева зупинка — Мізунські водоспади. Тут туристи проводять півгодини, а за той час потяг встигає розвернутись. Наприкінці ХІХ століття тут був великий водоспад. Проте він заважав лісосплаву, і перший власник колії – барон Попер – наказав його підірвати. Після вибуху утворилося кілька менших водоспадиків, які більше нагадують мальовничі пороги.

Час пролітає непомітно. Гудок потяга нагадує, що пора вирушати у зворотній путь.