Лісова екосистема. У світі тварин

 

Будова лісовоїекосистеми та харчовийланцюг. У грі завжди цікавіше дізнаватись про щось нове. Обов’язково зіграйте в «Харчову піраміду» та «Харчовий ланцюг» і таким чином дізнайтеся, чому і для чого в лісі живе стільки різних істот – тварин, птахів, комах, та який між ними зв’язок.

Мешканці та шкідники дерева. На колоні, що  відтворює справжній стовбур дерева ви побачите маленьких та спритних комашок, жучків та метеликів – мешканців Карпатських дерев. Надто дрібні істоти? Щоб розглянути їх скористайся лупою, а далі довідайся більше про їхню роль у стосунках з деревом.

Звірі. Сусідня колона пропонує новугру - оберітьтварину  та  знайдіть її  сліди та меню на вечерю. Якщо зробити все правильно з’явиться світловий сигнал. Поки пазли  складатимуться, можете дізнатись на дотик, яку шубку носять лісові тварини.

Мурашник. Цей стенд з детальним описом мурашника в розрізі сам по собі уже є неймовірно пізнавальним. Проте у нас – це лише підказка до гри. Порухайте горизонтальною дошкою зі спеціальними ходами, якими мурашка веде погодувати свою «худібку» (тлю) , а потім погріє її в сонячній камері. Словом, дізнайтеся, як ці маленькігосподарілісуоблаштувалисвійпобут.

Побувайте в норі та в дуплі. Запрошуємо у нірку. Там гарненько примостіться і подивіться в отвір, що виводить прямісінько в лісові хащі, де вільно гуляють звірі лісів Вигоди. Це живі відеозйомки наших Карпатських лісів, зроблені зі справжніх нір прихованими камерами. А ще  можна  піднятись по сходах і опинитись у дуплі. Помилуйтеся зблизька чарівними птахами, що перелітають з гілки на гілку у нашому лісі.

Склади пташку. Поруч  з норою та дуплом розмістився стенд, де на магнітній  дошці  прикріплені  частини  птахів -пазлів.  Вибравши правильні  елементи, складете один з видів  пташок, які живуть у лісі навколо  Вигоди. А більше про кожну з цих  пташок  можна  дізнатись з книжки-інструкції, прикріпленої на дошці.